dzisiaj jest: 20 kwietnia 2019. imieniny: Agnieszka, Teodor, Czesław
wersja polska 
A+ A-
Urząd Gminy Siennica
ul. Kołbielska,
05-332 Siennica
tel. +48 (25) 757-20-20
e-mail: gmina@ugsiennica.pl
Ogłoszenie o konsultacjach Planu Gospodarki Niskoemisyjnej Gminy Siennica

Ogłoszenie o konsultacjach PGN

Wójt Gminy Siennica

Ogłasza konsultacje społeczne projektu
„Planu Gospodarki Niskoemisyjnej dla Gminy Siennica"
Serdecznie zapraszam mieszkańców, przedsiębiorców, wspólnoty mieszkaniowe, organizacje pozarządowe oraz wszystkich zainteresowanych do konsultacji społecznych projektu: „Planu gospodarki Niskoemisyjnej dla Gminy Siennica"

W ramach opracowania dokumentu przeprowadzono bazową inwentaryzację emisji CO2, zużycia energii finalnej oraz wykorzystania odnawialnych źródeł energii. W PGN zawarto także zbiór planowanych inwestycji, których realizacja na terenie gminy przyczyni się do osiągnięcia założeń gospodarki niskoemisyjnej.

Celem przeprowadzanych konsultacji społecznych jest uzyskanie opinii mieszkańców dotyczących zapisów zawartych w PGN. Zgłoszone uwagi będą mieć wpływ na dalszy kierunek działań w opracowywanym dokumencie.

W ramach przeprowadzanych konsultacji możliwe jest zgłoszenie swoich uwag i opinii do PGN w formie pisemnej na formularzu do pobrania poniżej. Uwagi i opinie proszę kierować do dnia 26 lutego 2016r. na adres Urzędu Gminy w Siennicy, ul. Kołbielska 1, 05-332 Siennica, osobiście do sekretariacie Urzędu (pokój nr 6) w godzinach pracy Urzędu lub za pomocą poczty elektronicznej na adres e-mail: pgn@ugsiennica.pl.

Formularz zgłaszania uwag i opinii PGN - KLIKNIJ TUTAJ

Z przedmiotowym dokumentem można zapoznać się w Urzędzie Gminy w Siennicy, ul Kołbielska 1, 05-332 Siennica (I piętro, pokój nr 2) w dniach i godzinach urzędowania, w terminie od dnia 17.02.2016r. do dnia 26.02.2016r. oraz na stronie internetowej www.ugsiennica.pl w zakładce Plan Gospodarki Niskoemisyjnej, lub bezpośrednio klikając TUTAJ.

Wyniki konsultacji zostaną udostępnione w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Gminy w Siennicy oraz na stronie internetowej Gminy Siennica w terminie 7 dni od dnia zakończenia konsultacji.

Zachęcam do czynnego udziału, ponieważ prowadzone działania mają nie tylko charakter informacyjny, ale również będą miały wpływ na dalszy kierunek działań w opracowywanym Planie Gospodarki Niskoemisyjnej dla Gminy Siennica.

Informacje o projekcie „Plan Gospodarki Niskoemisyjnej dla Gminy Siennica” znajdziecie Państwo na stronie internetowej www.ugsiennica.pl w zakładce Plan Gospodarki Niskoemisyjnej oraz w Urzędzie Gminy w Siennicy, I piętro, pokój nr 2

ul. Kołbielska 1, 05-332 Siennica.

 

 

 Grzegorz Zieliński

Wójt Gminy Siennica

Logo wfośigw

 Formularz

Informacja o Planie Gospodarki Nieskoemisyjnej Gminy Siennica
Ogłoszenie o konsultacjach Planu Gospodarki Niskoemisyjnej Gminy Siennica
<<   Kwiecień   >>
NiPoWtŚrCzPtSo
    1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30
MAPA SERWISU
STATYSTYKA
     
&