dzisiaj jest: 19 sierpnia 2018. imieniny: Konstancja, Emilia, Julian
wersja polska 
A+ A-
Aktualności
Skład
Komisje
Kontakt z Radą Gminy
Uchwały
Gazyfikacja - Informacje Komitetu Społecznego
Urząd Gminy Siennica
ul. Kołbielska,
05-332 Siennica
tel. +48 (25) 757-20-20
e-mail: gmina@ugsiennica.pl
Kontakt z Radą Gminy

DYŻURY PRZEWODNICZĄCEGO RADY GMINY

Przewodniczący Rady Gminy w Siennicy – Zenon Jurkowski przyjmuje interesantów w Urzędzie Gminy w pokoju nr 13 w poniedziałki w godzinach 10.00 – 12.00.

W czasie dyżuru jest możliwość kontaktu telefonicznego z Przewodniczącym Rady Gminy pod nr telefonu  (25) 757 20 20  w. 21.

 

Kontakt e-mail z Radnymi

      Zostały utworzone adresy poczty elektronicznej dla każdego z Radnych Gminy Siennica.
Poniżej przedstawiam listę adresów e-mail według okręgów wyborczych.
 

Nr okręgu

Granice okręgu

       Imię          i nazwisko Radnego

Adres e-mail

Radnego

1

Sołectwo Siennica I - ulice: Kołbielska, Krótka, Gnoińskich, Latowicka, Polna, Szkolna, Środkowa, Na Wzgórzu, Zachodnia

Krystyna Czmoch

k.czmoch@ugsiennica.pl

2

Sołectwo Siennica II - ulice: Akacjowa, Bankowa, Leśna, Mińska, Południowa, Słoneczna, Widokowa

Piotr Antosiewicz

p.antosiewicz@ugsiennica.pl

3

Sołectwo Siennica I - ulice: Ogrodowa, Storczykowa, Strażacka;

Sołectwo Siennica II - ulice: Cicha, Konopnickiej, Modrzewiowa, Nowa, Sosnowa, Spokojna, Spacerowa, Tartaczna, Zacisze

Zenon Jurkowski

z.jurkowski@ugsiennica.pl

4

Sołectwo Siennica I - ulice: Kwiatowa, Wierzbowa, Wrzosowa;

Sołectwo Siennica III - ulice: Czarnockiego, Dłużewskich, Dworkowa, Malownicza, Piaski, Starowiejska

Marzanna Zgódka

m.zgodka@ugsiennica.pl

5

Sołectwa: Kąty, Żaków

Marek Soćko

m.socko@ugsiennica.pl

6

Sołectwa: Drożdżówka, Dzielnik, Kulki-Ptaki, Nowodzielnik, Świętochy, Żakówek

Piotr Rosik

p.rosik@ugsiennica.pl

7

Sołectwa: Nowy Starogród, Starogród

Teresa Łojszczyk

t.lojszczyk@ugsiennica.pl

8

Sołectwa: Dłużew, Majdan, Wólka Dłużewska

Artur Antosiewicz

a.antosiewicz@ugsiennica.pl

9

Sołectwa: Bestwiny, Chełst, Kośminy, Lasomin

Monika Soczewka

m.soczewka@ugsiennica.pl

10

Sołectwa: Dąbrowa, Gągolina, Nowe Zalesie, Nowodwór, Zalesie

Ryszard Reszczyk

r.reszczyk@ugsiennica.pl

11

Sołectwa: Pogorzel, Wojciechówka-Julianów

Anna Wilk

a.wilk@ugsiennica.pl

 12

Sołectwa: Krzywica, Nowa Pogorzel, Strugi Krzywicie

Stanisław Majszyk

s.majszyk@ugsiennica.pl

 13

Sołectwa: Borówek, Grzebowilk

Aleksander Kot

a.kot@ugsiennica.pl

 14

Sołectwa: Boża Wola, Budy Łękawickie, Łękawica, Swoboda

Czesław Pałdyna

c.paldyna@ugsiennica.pl

 15

Sołectwa: Nowy Zglechów, Siodło, Zglechów

Hanna Dąbrowska

h.dabrowska@ugsiennica.pl

<<   Sierpień   >>
NiPoWtŚrCzPtSo
          1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
MAPA SERWISU
STATYSTYKA
     
&