dzisiaj jest: 18 sierpnia 2017. imieniny: Helena, Ilona, Bogusław
wersja polska 
A+ A-
Urząd Gminy Siennica
ul. Kołbielska,
05-332 Siennica
tel. +48 (25) 757-20-20
e-mail: gmina@ugsiennica.pl


FLASH_IMAGEFLASH_IMAGEFLASH_IMAGE
Siennica - malownicza Gmina
Walory turystyczne i krajoznawcze Gminy Siennica (wiecej)

Siennica - Wyjątkowa Gmina - Zapraszamy do odwiedzania naszej Gminy (wiecej)
Siennica - gmina z tradycją
Zapraszamy do naszej Gminy (wiecej)

Dożynki Gminne

 

Serdecznie zapraszamy na Dożynki Gminne które odbędą się 27 sierpnia 2017 r. w Pogorzeli.

  ...więcej
IMG

Podwórko edukacyjne "Ptasie radio na wielkim drzewie" przy Publicznej Szkole Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Siennicy

 

Podwórko edukacyjne "Ptasie radio na wielkim drzewie" przy Publicznej Szkole Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Siennicy dofinansowane przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, w formie dotacji, w kwocie 110 718,00 zł

Konkurs EkoModel

 

Jest to konkurs modelarski polegający na wykonaniu modelu EKO instalacji dla domu jedno- lub wielorodzinnego. Zadaniem w tej edycji, jest przedstawienie przydomowej oczyszczalni ścieków. Konkurs adresowany jest do wszystkich środowisk zainteresowanych twórczością modelarską, którym bliskie są tematy ekologiczne.

  ...więcej
IMG

IX edycja Konkursu Innowator Mazowsza

 

Przedsiębiorcy i młodzi naukowcy znów mają możliwość pochwalenia się swoim innowacyjnym potencjałem. Trwa IX edycja Konkursu Innowator Mazowsza. „Innowator Mazowsza” to jeden z najbardziej prestiżowych konkursów promujących nowatorskie rozwiązania w biznesie i nauce na Mazowszu.

  ...więcej

"Nasze kulinarne dziedzictwo - konkurs na potrawę regionalną 2017"

 

W ramach promocji i kultywowania lokalnych tradycji w naszym regionie Lokalna Grupa Działania Ziemi Mińskiej wraz z Wójtem Gminy Cegłów konkurs pt. „Nasze kulinarne dziedzictwo – konkurs na potrawę regionalną 2017”.

  ...więcej

Informacja dotycząca odczytów wodomierzy

 

Urząd Gminy w Siennicy prosi Mieszkańców miejscowości Kąty, Wólka Dłużewska, Kulki i Ptaki o podanie aktualnego stanu wodomierza w celu prawidłowego rozliczenia zużycia wody.

  ...więcej

Informacja dotycząca odczytów wodomierzy

 

Urząd Gminy w Siennicy prosi Mieszkańców miejscowości Świętochy, Żaków i Żakówek o podanie aktualnego stanu wodomierza w celu prawidłowego rozliczenia zużycia wody.

  ...więcej

Informacja dotycząca odczytów wodomierzy

 

Urząd Gminy w Siennicy prosi Mieszkańców miejscowości Swoboda i Boża Wola o podanie aktualnego stanu wodomierza w celu prawidłowego rozliczenia zużycia wody.

  ...więcej

Wymiana wodomierzy

 

Urząd Gminy w Siennicy informuje, że od dnia 01 sierpnia 2017r. będzie prowadzona wymiana wodomierzy w miejscowości Siennica ul. Akacjowa oraz Modrzewiowa.

  ...więcej

Przetarg nieograniczony na sprzedaż nieruchomości

 

Wójt Gminy Siennica podaje do publicznej wiadomości wykaz nieruchomości przeznaczonej do sprzedaży, położonej w miejscowości Dłużew

  ...więcej
Pokazano 1 - 10 z 303
Następne >>
<<   Czerwiec   >>
NiPoWtŚrCzPtSo
             1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30
MAPA SERWISU
STATYSTYKA
     
&